Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

NOWY STANDARD BEZPIECZNEJ KLIMATYZACJI

Profesjonalne Czyszczenie, Odgrzybianie, Dezynfekcja klimatyzacji już w 1 procesie z gwarancją jakości 100% satysfakcji

System NANOCLEAN® AC7 to najnowsza linia profesjonalnych produktów myjąco-dezynfekujących, specjalnie opracowana do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji w samochodach oraz wszelkich pojazdach podczas jednego procesu. Posiada silnie właściwości myjące oraz dezynfekujące. Dezynfekcja metodą NANOCLEAN®AC7 jest bardziej skuteczna od metody ultradźwięków, zamgławiania wnętrz i ozonowania klimatyzacji. NANOCLEAN®AC7 to jedyny produkt z pełnym spektrum biobójczym (zabija Wirusy, Bakterie, Prątki, Spory (przetrwalniki) w 5 minut, Grzyby, Pleśń, Drożdże w czasie do 15 minut). Gwarantuje długotrwały efekt odgrzybiania klimatyzacji w pojazdach, przyspiesza pracę, zwiększa wydajność, obniża koszty i zwiększa bezpieczeństwo pracy. NANOCLEAN®AC7 pomaga uratować nawet najbardziej zanieczyszczone parowniki klimatyzacji, które nadają się do wymiany w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia. Jest to sprawdzona i chwalona metoda odgrzybiania klimatyzacji i dezynfekcji całego układu HVAC m.in. w serwisach ASO. Specjalnie opracowany sprzęt dozujący do czyszczenia i dezynfekcji parownika klimatyzacji i zamgławiania wnętrz dają gwarancję skuteczności. Płyn NANOCLEAN®AC7 jest dostępny jako koncentrat, gotowy do użycia i pianka w aerozolu. Czy nadal myślisz, że ozonowanie auta ma sens? Chętnie z Tobą o tym porozmawiam jak w praktyce podnieść skuteczność i jakość dezynfekcji klimatyzacji z gwarancją jakości. Gwarantujemy 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

CZYSZCZENIE +ODGRZYBIANIE +DEZYNFEKCJA +ODŚWIEŻANIE +OCHRONA = 1PRODUKT = 1PROCES


NANOCLEAN® AC7 to więcej niż odgrzybianie klimatyzacji wg najnowszej technologii.

NANOCLEAN® AC7 to kompletny system skutecznego czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji klimatyzacji  dla profesjonalistów z gwarancją skuteczności.

TYLKO 1 PROCES = CZYŚCI, ODPLAMIA, ODŚWIEŻA, ODGRZYBIA, DEZYNFEKUJE – zastępuje ozonowanie klimatyzacji i wnętrz pojazdów i pomieszczeń. SKUTECZNOŚĆ: pełne spektrum biobójcze, kompatybilny z materiałami, niepalny płyn. DŁUGOTRWAŁY EFEKT: eliminuje przykry zapach klimatyzacji, usuwa przetrwalniki mikroorganizmów. ZABEZPIECZA przez rozwojem wirusów, grzybów, bakterii, sporów, prątków. Jedyna metoda, która gwarantuje długotrwały efekt dezynfekcji z gwarancją skuteczności. NANOCLEAN® AC7 to najnowsza gama produktów dla profesjonalistów do czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji w aucie oraz do dezynfekcji klimatyzacji w wszelkich pojazdach. Dzięki silnym właściwościom myjącym, preparaty trwale i skutecznie usuwają zabrudzenia i przykry zapach z klimatyzacji, co odróżnia je od ozonowania (Ozon nie usuwa zanieczyszczeń). Produkty NANOCLEAN® AC7 występują w postaci koncentratu, gotowego do użycia i aerozolu. Posiadają silne właściwości myjące oraz dezynfekujące. Najnowsza formuła gwarantuje najwyższą skuteczność mycia oraz skuteczność biobójczą przeciw wirusom, bakteriom, grzybom, drożdżom, prątkom oraz sporom. NANOCLEAN® to kompletny system urządzeń dozujących do czyszczenia, odgrzybiania klimatyzacji i dezynfekcji klimatyzacji i usuwania nieprzyjemnych zapachów. Specjalnie opracowane lance INOX AC45, NYLON AC160 i pistolet ciśnieniowy do czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji oraz dezynfekcji klimatyzacji dają gwarancję skutecznego procesu. Dodatkowo specjalna głowica zamgławiająca MC-88711 NANOCLEAN® FUMI-1 do zamgławiania wnętrza kabiny – dezynfekcja metodą „SUCHEJ MGŁY”. Preparaty są zarejestrowane jako produkty biobójcze oraz posiadają atest PZH. Preparaty są niepalne oraz wydajne. Do dezynfekcji, czyszczenia klimatyzacji i odgrzybiania klimatyzacji w samochodzie osobowym wraz zamgławianiem potrzebujesz ok 500 ml płynu roboczego.
UWAGA:
„Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczącą produktu.”
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.