Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dezynfekcja, ozonowanie, odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji samochodowej

Gama produktów NANOCLEAN® AC7 to najnowsza linia profesjonalnych produktów myjąco-dezynfekujących, która została opracowana do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji w samochodach oraz wszelkich pojazdach podczas jednego procesu. NANOCLEAN® AC7 - koncentrat, gotowy do użycia i aerozol posiada silnie właściwości myjące oraz dezynfekujące. Pełne spektrum działania: wirusy, bakterie, grzyby, drożdże, prątki, spory w czasie 15 minut. Specjalnie opracowane lance i pistolet ciśnieniowy do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji dają gwarancję skutecznego procesu.

MYCIE + ODGRZYBIANIE + DEZYNFEKCJA = 1 PRODUKT


Odgrzybianie klimatyzacji - preparaty dla profesjonalistów

NANOCLEAN® AC7 to najnowsza gama produktów dla profesjonalistów do czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji w aucie oraz do dezynfekcji klimatyzacji w wszelkich pojazdach. Dzięki silnym właściwościom myjącym, preparaty trwale i skutecznie usuwają zabrudzenia i przykry zapach z klimatyzacji, co odróżnia je od ozonowania (Ozon nie usuwa zanieczyszczeń). Produkty NANOCLEAN® AC7 występują w postaci koncentratu, gotowego do użycia i aerozolu. Posiadają silne właściwości myjące oraz dezynfekujące. Najnowsza formuła gwarantuje najwyższą skuteczność mycia oraz skuteczność biobójczą przeciw wirusom, bakteriom, grzybom, drożdżom, prątkom oraz sporom, oferując jednocześnie bezpieczeństwo podczas stosowania. Specjalnie opracowane lance INOX AC45, NYLON AC160 i pistolet ciśnieniowy do czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji oraz dezynfekcji klimatyzacji dają gwarancję skutecznego procesu. Dodatkowo specjalna głowica zamgławiająca MC-88711 NANOCLEAN® FUMI-1 do zamgławiania wnętrza kabiny – dezynfekcja metodą „SUCHEJ MGŁY”. Preparaty są zarejestrowane jako produkty biobójcze oraz posiadają atest PZH. Preparaty są niepalne, bezpieczne oraz wydajne. Do dezynfekcji, czyszczenia klimatyzacji i odgrzybiania klimatyzacji w samochodzie osobowym wraz zamgławianiem potrzebujesz ok 500 ml płynu roboczego.  

Kup ZESTAW nr 1 EKONOMICZNY lub ZESTAW nr 2 KOMFORTOWY,

a czyszczenie klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji i dezynfekcja klimatyzacji zostanie wykonane w jednym procesie.

Zestaw składa się: MC-8871 NANOCLEAN® GUN- ciśnieniowy pistolet dozujący ze zbiornikiem 1L na sprężone powietrze do 10 bar, do dozowania płynu NANOCLEAN® AC7 przez lance INOX AC45, lance NYLON AC160 lub przez głowicę FUMI-1. Dwie lance: MC-88706 LANCA NANOCLEAN® INOX AC45- lanca do czyszczenia metodą ciśnieniową o długości 50 cm, 8 dysz, wąż 80 cm oraz MC-88710 LANCA NANOCLEAN® NYLON AC160 -elastyczna lanca nylonowa o długości 160 cm z dyszą wielokierunkową 360° do czyszczenia trudnodostępnych miejsc w przypadku braku dostępu do parownika dla LANCY INOX AC45. Dodatkowo w zestawie głowica FUMI-1, dzięki której na koniec procesu odgrzybiania klimatyzacji w samochodzie, czyszczenia klimatyzacji w aucie i dezynfekcji klimatyzacji, możesz wykonać zamgławianie auta GRATIS dla klienta lub za dodatkową opłatą. Zapoznaj się z naszymi firmami szkoleniowymi i ciesz się ze stosowania profesjonalnej gamy produktów NANOCLEAN® AC7 do czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji oraz dezynfekcji klimatyzacji w samochodach.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.